Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İnzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndələr

 

 

Nümayəndəliyin adı

Vəzifəsi

Soyadı, adı, atasının adı

Telefon nömrələri

Ağdaş şəhər

Nümayəndə

Paşayev Azər Oktay

050-220-39-00

Nümayəndənin müavini

Yusibov Mirəddin Hüseyn

050-206-99-83

Ləki qəsəbə

Nümayəndə

Abbasov Fəxrəddin Sayəddin

050-373-39-08

Nümayəndənin müavini

Qədirov Məhəmməd Yusif

050-417-51-97

Xosrov kənd

Nümayəndə

Qurbanov Əlqadir Elman

051-898-80-88

Nümayəndənin müavini

Əmirli Teymur Mabud

070-727-47-47

Kükəl kənd

Nümayəndə

Rəsulov İlham Rəsul

050-326-16-08

Nümayəndənin müavini

Əhmədov Pənah Firidun

050-446-23-63

Abad kənd

Nümayəndə

 

 

Nümayəndənin müavini

Xəlilov Asif Vaqif

050-465-03-37

Şəmsabad kənd

Nümayəndə

Sadıqov Teyyub Vaqif

050-665-61-10

Nümayəndənin müavini

Məmmədov Taleh Niman

055-942-69-72

Eymur kənd

Nümayəndə

Yaqubov Arzu İsmayıl oğlu

050-498-32-66

Nümayəndənin müavini

Hacıyev Səhrab Məmməd

050-441-93-78

Qəsil kənd

Nümayəndə

Kərimov Elman Xalid

050-782-92-79

Nümayəndənin müavini

Səlimov Rəvan Kamal

050-874-53-13

Qoşaqovaq kənd

Nümayəndə

Əhmədov Habil Əhməd

050-356-54-81

Nümayəndənin müavini

Məmmədov Fizuli Balağa

051-753-33-60

Kotavan kənd

Nümayəndə

Şükürov Mürşüd İnqilab

050-643-24-66

Nümayəndənin müavini

Bəxtiyarov Bəxtiyar Novruz

050-434-94-80

Gürcuva kənd

Nümayəndə

Şirinzadə Məhəmməd Vasif

050-404-03-01

Nümayəndənin müavini

Hacıyev Bəhruz Əyyub

070-317-26-32

Qaradağlı kənd

Nümayəndə

Lətifov Xaləddin Mirsahib

077-404-25-27

Nümayəndənin müavini

Ramisli Züleyxa Ramis

077-404-25-30

Yuxarı Nemətabad kənd

Nümayəndə

Əsədov Samir Yaşar

050-861-81-41

Nümayəndənin müavini

Əhmədov Sərxan Şahid

055-606-56-16

Aşağı Nemətabad kənd

Nümayəndə

Kərimov Tarıverdi Məmmədrəsul

050-222-91-70

Nümayəndənin müavini

Qasımova Tutu Şükür

050-355-63-04

Aşağı Zeynəddin kənd

Nümayəndə

Səmədov Mehman Niyaz

051-890-89-61

Nümayəndənin müavini

Hüseynova Aynurə İttifaq

050-326-06-20

Nehrəxəlil kənd

Nümayəndə

Lətifov  Əli Qarakişi

077-404-27-26

Nümayəndənin müavini

Kərimov Ayaz Mahir

051-531-16-17

Şıxlı kənd

Nümayəndə

Məmmədov Tahir Məmməd

050-480-63-50

Nümayəndənin müavini

Hacıyev Emil Ərziman

050-874-59-95

Qolqəti kənd

Nümayəndə

Salehov Mirsalik Sayəddin

070-305-71-82

Nümayəndənin müavini

Səmədov Nahid Vahid

051-813-55-93

Yenicə kənd

Nümayəndə

Haqverdiyev Səxavət Rakif

051-539-29-19

Nümayəndənin müavini

İbrahimov Kamil Cəmil

050-425-12-24

Güvəkənd kənd

Nümayəndə

Qarayev Elman Şahmurad

050-635-45-21

Nümayəndənin müavini

Nuhov Nizami Fizuli

051-606-70-77

Pirəzə kənd

Nümayəndə

Mustafayev Nahid Lətif

050-387-20-87

Nümayəndənin müavini

Məhərrəmov Fəqan Çingiz

050-739-69-59

Qülbəndə kənd

Nümayəndə

Məmmədov Səbuhi Teyyub

050-564-69-72

Nümayəndənin müavini

Əhmədov Pərvin Nəriman

051-599-95-44

Dəhnəxəlil kənd

Nümayəndə

Nəbiyev Cəmaləddin Əşrəf

070-323-45-65

Nümayəndənin müavini

Nəbiyev Vasif Şakir

070-676-05-17

Orta Ləki kənd

Nümayəndə

Rəsulov İlham İlyas

050-343-42-21

Nümayəndənin müavini

İsgəndərov Hacılı Qurban

050-637-36-60

Pirkəkə kənd

Nümayəndə

Məmmədov Bəhlul Seyid

050-466-74-33

Nümayəndənin müavini

Əhmədova Turanə Ramis

050-430-63-30

Aşağı Ləki kənd

Nümayəndə

 

 

Nümayəndənin müavini

Kərimov Anar İlham

055-255-30-00

Ağzıbir kənd

Nümayəndə

Cəfərov Alış Həsən

050-307-90-42

Nümayəndənin müavini

Səfərov Müşfiq Rəcəb

050-537-49-79

Korarx kənd

Nümayəndə

Hüseynov Elmir Məmmədemin

050-374-53-74

Nümayəndənin müavini

Paşayev Şahrul Zahir

051-808-03-88

Qaradeyin kənd

Nümayəndə

Alıyev Osman Rafiq

051-977-39-85

Nümayəndənin müavini

Musayev Ramil Musa

051-315-19-80

Birinci Aral kənd

Nümayəndə

Həsənov Müşfiq Əmiraslan

050-586-38-86

Nümayəndənin müavini

Süleymanov Cövdət Məfail

050-494-86-44

Tofiqi kənd

Nümayəndə

 

 

Nümayəndənin müavini

Mirsaatlı Bəxtiyar Vasif

050-657-50-76

Cardam kənd

Nümayəndə

Rəfiyev Mürşüd Tələt

050-764-29-49

Nümayəndənin müavini

Feyruzlu Feyruz Natiq

050-537-34-20

Mürsəl kənd

Nümayəndə

Kərimova Sədaqət Abduləziz

050-588-11-32

Nümayəndənin müavini

Baxışov Ülvi Elsevər

051-552-20-22

Şordəhnə kənd

Nümayəndə

Paşayev Məzahir Ənvər

050-550-70-58

Nümayəndənin müavini

Sadıqov Siyaz Qiyas

050-403-85-50

Qəribli kənd

Nümayəndə

İsmayılov Nicat Ələsfər

077-404-27-88

Nümayəndənin müavini

Həsənov Fəqan Ehtibar

051-586-25-43

Qarağan Şıxlar kənd

Nümayəndə

Nifdalıyev Kamil Şiralı

050-453-73-01

Nümayəndənin müavini

Seyidov İsa Mahir

050-480-16-93

Binələr kənd

Nümayəndə

Yusibov Sənani Xalid

050-461-62-08

Nümayəndənin müavini

Hüseynov Fikrət Yaqub

050-740-63-45

Ərəb kənd

Nümayəndə

Musayev Pərviz Kərim

050-404-06-42

Nümayəndənin müavini

Abdullayev Bəhman Qurbanəli

077-404-20-24

Ərəbocağı kənd

Nümayəndə

Səmədov Səməd Fərman

055-657-88-42

Nümayəndənin müavini

Paşayeva İnci Şahbaz

051-977-38-11

Şəkili kənd

Nümayəndə

Nəcəfov Elşən Cavanşir

050-751-11-57

Nümayəndənin müavini

Mustafayev Mirağa Miri

051-337-85-04

Yuxarı Ağcayazı kənd

Nümayəndə

Orucov Vüsal Tapdıq

050-680-61-10

Nümayəndənin müavini

Abbasov Ənvər Həzi

050-640-69-42

Yuxarı Ləki kənd

Nümayəndə

Hüseynov Müşviq Arif

050-633-62-63

Nümayəndənin müavini

Pirverdiyev Elçin Çingiz

055-275-95-95

Hapıtlı kənd

Nümayəndə

Cavadov Həsrət Nüsrət

050-426-24-86

Nümayəndənin müavini

Məmmədov Nicad Sahib

050-491-48-48

 

Keçidlər