Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

 

Struktur bölmələrin, vəzifələrin adı

Soyadı, adı, atasının adı

İş telefonu

Rəhbərlik

İcra hakimiyyətinin başçısı

İbrahimov Tofiq Hüseyn

 

Başçının birinci müavini

Yusifzadə İsmayıl Faiq

(02023) 5-51-52

Başçının müavini-Sosial –iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri

Kərimov Əli Fikrət

(02023) 5-52-46

Başçının müavini- İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri

Novruzova Aynur Qurban

(02023) 5-14-83

Sektor müdiri-baş mühasib

 

(02023) 5-55-61

Başçının köməkçisi

Yusifli Maarif İmran

(02023) 5-50-00 

Böyük məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi

Babayeva İradə Cəmil

(02023) 5-14-41 Daxili nömrə 145

Aparıc məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu

Həmidov Elnur Natiq

(02023) 5-14-41 Daxili nömrə 146

Baş mütəxəssis

Həsənzadə Ziya Elxan

(02023) 5-14-41 Daxili nömrə 120

İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

Sektor müdiri

Muxtarov Kənan Oqtay

(02023) 5-21-41

Aparıcı məsləhətçi

Şirinov Azər Mirsahib

(02023) 5-14-41 Daxili nömrə 125

Sosial –iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

Şöbə müdirinin müavini

Əhmədov Xanmusa Firudin 

(02023) 5-34-50

Baş məsləhətçi

Kərimov Fərid İsmət

(02023) 5-19-28 Daxili nömrə 168

Baş məsləhətçi

Musayev Vazeh Şöhrət

(02023) 5-19-28 Daxili nömrə 135

Baş məsləhətçi

Cəfərli Murad Saffar

(02023) 5-19-28 Daxili nömrə 115

Aparıcı məsləhətçi

Əliyev Ramiq Rais

(02023) 5-19-28 Daxili nömrə 123

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

Şöbə müdiri Şavəddinov Xaləddin Şavəddin (02023) 5-19-28 Daxili nömrə 145
Böyük məsləhətçi

Musayev Mahir Seyidağa

(02023) 5-19-28 Daxili nömrə 141

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

Şöbə müdirinin müavini-dini qurumlarla işin təşkilatçısı

Musayev Səbuhi Rahib

(02023) 5-27-71 Daxili nömrə 166

Baş məsləhətçi

Həsənov Qalib Həsən

(02023) 5-19-28 Daxili nömrə 151

Baş məsləhətçi

Hacıxanov Möhlüd Əlifxan

(02023) 5-19-28 Daxili nömrə 163

Baş məsləhətçi

Zamanova Əzəndə Məcid

(02023) 5-19-28 Daxili nömrə 131

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

Şöbə müdiri

Məmmədov Firdovsi Dosməmməd

(02023) 5-52-31

Baş məsləhətçi

İbrahimli Sadiq Şöhrət

(02023) 5-22-81 Daxili nömrə 165

Baş məsləhətçi

Hacıyev Ramiz Sabir 

(02023) 5-22-81 Daxili nömrə 160

Böyük məsləhətçi

Əmirli Teymur Məbud 

(02023) 5-22-81 Daxili nömrə 164

 

 

Hüquq şöbəsi

Şöbə müdiri

Qasımzadə Şirazi Nuru

(02023) 5-55-80

Məsləhətçi

Əliyev Asif Əli

(02023) 5-14-41 Daxili nömrə 143

Memarlıq və tikinti şöbəsi

Şöbə müdiri-Baş memar

Həsənzadə Elvin Kamran

(02023) 5-55-63

Böyük məsləhətçi (mühəndis)

Çərkəzov Mahmud Oktay

(02023) 5-22-57 Daxili nömrə 140

Aparıcı məsləhətçi (mühəndis)

 

(02023) 5-22-57 Daxili nömrə 144

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

Şöbə müdiri

Ağayeva Güney Sahib

(02023) 5-51-05

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)

Ramisli Züleyxa Ramis 

(02023) 5-22-57 Daxili nömrə 110

Məsləhətçi

Abdullayev Fədai Fəxrəddin

(02023) 5-22-57 Daxili nömrə 129

Məsləhətçi

Məmmədov Ramin Rahim

(02023) 5-22-57 Daxili nömrə 128

 

 

 

Keçidlər